תקנון

כללי

(א) האתר של SPRAYGROUND ISRAEL משמש  כחנות מקוונת לרכישת מוצרים ושירותים של המותג העולמי SPRAYGROUND.

(ב) בכל מקום בתקנון זה בו משתמשים בלשון זכר, הכוונה גם לנקבה במשתמע..

(ג) הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שייעשה על ידך באתר ועל כל רכישה שתתבצע על ידך באמצעות האתר, יהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין SPRAYGROUND ISRAEL  עקב כך, הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון.

(ד) כל המבצע ו/או המעוניין לבצע פעולה באתר (להלן "משתתף") מצהיר ומתחייב כי הינו מודע לתקנון האתר ומסכים להוראותיו, כי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם.

"פעולה באתר" משמע כל פעולת רכישת מוצר המוצע באתר .

גלישה באתר ו/או רכישת מוצרים או שירותים המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון. לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

אופן הקניה

(א) רק לאחר שיובטחו התשלומים לשביעות רצון SPRAYGROUND ISRAEL תיחשב הזמנתך כברת ביצוע.

(ב) כדי לספק את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט במחשבי SPRAYGROUND ISRAEL, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולתשלום עבורם.

(ג) אם יחול שיבוש בקליטת הפרטים שנמסרו ו/או אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, יהא SPRAYGROUND ISRAEL  רשאי לבטל את רכישתך וכספך יוחזר לך במלואו ולא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.

(ד) אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים ו/או לא מלאים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה והמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.

 (ה) הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז-1977 ו/או בכל דין.

(ו) מוצרים שאזלו מהמלאי

אנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי. לעיתים אוזל מלאי של מוצר מסוים מבלי שמנהלי האתר הספיקו להסירו מהאתר. במקרה זה ייצור אתכם קשר נציג האתר לעדכנכם באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני שסיפקת ו/או מספר הטלפון כפי שסיפקתם בעת ההזמנה. SPRAYGROUND ISRAEL במקרה זה אינה מתחייבת לספק את המוצר.

(ז) טעויות באתר ומחירים שגויים

צוות האתר עושה כל שיכולתו לתת את המידע המדויק והנכון, לגבי המוצרים ומחיריהם. אולם לעיתים ייתכן שיופיעו טעויות בתיאור המוצרים או במחיריהם. במקרה כזה צוות האתר יודיע ללקוח על הטעות וללקוח תהיה אפשרות לשנות את הזמנתו או לבטלה. במקרה זה  SPRAYGROUND ISRAEL  אינה מתחייבת לספק את המוצר.

הערות נוספות:

(1) במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י PAYPAL PAYPLUS (להלן "חברת האשראי") יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה. לצורך השלמת הרכישה יידרש מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם מוקד שירות הלקוחות באמצעות דף יצירת הקשר ו/או באמצעות דואר אלקטרוני ו/או באמצעות יצירת קשר טלפונית עם שירות הלקוחות בטלפון 054-2028482 לצורך הסדרת אישור חברת האשראי לביצוע העסקה. יובהר ויודגש, פעולה תחשב כמושלמת רק לאחר הסדרת אישור חברת האשראי לביצוע העסקה ע"י מבצע הפעולה. במקרה כאמור, יחשבו מועדי המשלוח רק החל ממועד אישור העסקה ע"י חברת האשראי. לא פעל מבצע הפעולה להסדרת האישור בתוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על סירוב חברת האשראי למתן אישור לביצוע העסקה, יהיו  SPRAYGROUND ISRAEL זכאים לבטל את ההזמנה.

תשלומים

את התשלום בגין ההזמנה ניתן להסדיר ב 4 דרכים

1.תשלום דרך PAYPAL באמצעות החשבון האישי שלך או באמצעות כרטיס אשראי ללא צורך בפתיחת חשבון או באמצעות חשבון פעיל של PAYPAL

2.תשלום בכרטיס אשראי

3.העברה בנקאית לחשבון הבנק שפרטיו יופיעו ויפורטו כאשר תבחר באופציית תשלום של העברה בנקאית. למען הסר ספק, רק לאחר שהעברת הכסף תקלט בחשבון הבנק שלנו נוכל לטפל בהזמנה

4. העברה דרך BIT

אחריות

כל המוצרים המוצעים לרכישה במסגרת האתר הינם חדשים לחלוטין, באריזותיהם המקוריות, עומדים בקריטריונים מחמירים של איכות ותפקוד. על אף פי כן, האחריות בשימוש במוצרים הם על אחריותו הבלעדית של הלקוח. לכן, בשום נסיבות לא תחול על SPRAYGROUND ISRAELו/או מי מטעמו אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, נזק מקרי, ו/או כל נזק אחר מכל סוג עקב השימוש לא תקין במוצרים.

האחריות הניתנת ע"י החברה היא אחריות מוגבלת לשנה מיום רכישת המוצר. החברה תדאג לתקן את התיקים או להחליפם (בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי ) במידה ויתגלו הבעיות הבאות : רוכסן לא תקין, קרע ברצועות, או בבד. החברה לא תיתן אחריות לקרעים שנוצרים בעקבות שפשופים שנוצרים על הבד עקב שימוש 

כיצד לממש אחריות:
אם נתקלת בבעיה במוצר שהאחריות עליו בתוקף אנא פעל לפי ההנחיות הבאות:
1.צור קשר עם שרות לקוחות דרך הודעת ווטסאפ למספר 0506430009 (לא יתקבלו שיחות).
2.בשיחה עם נציג יש להציג את הבעיה ולשלוח צילום של המוצר.
3. במידה והמוצר עדין באחריות הנציג יתדרך אתכם כיצד עליכם לפעול.
4. בדר"כ השירות ניתן דרך החנות בה רכשתם אלא אם כן רכשתם באתר sprayground.co.il ואנו נפנה אתכם לאחת מנקודות האיסוף שלנו הקרובה למקום מגוריכם.
5.יש למלא בנקודת האיסוף טופס ייעודי הנקרא טופס תיקונים.

6. התיק ייאסף, יתוקן ויוחזר חזרה למקום האיסוף.
*לא יתבצעו איסופם מבית הלקוח.

המוצרים באתר מוצגים בתום לב, לעיתים יתכנו הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הגוונים המדויקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל וכן יתכן הבדל בין האריזה המתפרסמת באתר לבין האריזה של המוצרים כפי שיסופקו לך בפועל. לא תהיה בכך עילה מצדך לביטול העסקה.

ביטול עסקה והחזר כסף

ביטול עסקה של עסקת מכר מרחוק תתכן בתוך 14 ימים בלבד מיום קבלת המוצר

ותתקבל אך ורק אם המוצר עדין חדש  , לא נעשה בו שימוש והוא ארוז באריזתו המקורית

על מבטל העסקה ליצור קשר טלפוני עם שרות הלקוחות

ולשלוח את המוצר חזרה למשרדי החברה ברחוב האומן 17 חדרה על חשבונו

ביטול העסקה וזיכוי הלקוח יבוצע רק לאחר קבלת המוצר פיזית במשרד החברה

מסכום ההחזר יקוזזו  5% דמי ביטול, עלות משלוח בסך 35 ₪ +עלות עמלת הסליקה.

 

משלוחים

SPRAYGROUND ISRAEL  עושה כל שביכולתה שהמוצר שנרכש יגיע ללקוח במהירות האפשרית. לשם כך, מפעילה שירות שליחים עם קבלן חיצוני

אנו מתחייבים ל 7 ימי עסקים , אם כי ברוב המקרים המשלוח מסופק לאחר 3-4 ימי עסקים

במקרים יוצאי דופן , שרות הלקוחות יצור אתכם קשר ויסביר מדוע המשלוח מתעכב

ולמען הסר ספק, אנו עושים מאמצים רבים לספק את הסחורה במהירות וביעילות, אך במקרה של עיכוב לא תהיה כל עילה לפיצוי או תביעה מצד הלקוח

ברכישה של מעל ל 150 ₪ באתר, יינתן משלוח חינם ללא עלות נוספת

במקרה של ביטול עסקה יחויב הלקוח בעלות המשלוח

SPRAYGROUND ISRAEL  רשאית בכל עת לבטל הטבת משלוח חינם ולחייב את הלקוח בעלות המשלוח, בהודעה מראש בזמן תהליך הרכישה

 

החזרת סחורה

החזרת סחורה תעשה ע"י הלקוח , על אחריותו ועל חשבונו. בדואר רשום לכתובת : מוטופירם בע"מ - היבואן של ספרייגראונד בישראל מרחוב המסגר 22 חדרה

תיקים פגומים

המותג  SPRAYGROUND הינו מותג עולמי המייצר שילוב של תיקים איכותיים, פונקציונליים ומעוצבים המותאמים  אישית כדי לטפל בכל צורכי הלקוחות שלנו . התיקים שלנו בנויים היטב, ואנחנו עומדים מאחוריהם.

אנו מציעים אחריות מוגבלת על כל הפגמים בחומרים ובעבודה לתקופה של 12 חודשים לאחר מועד רכישה מקורית מ SPRAYGROUND ISRAEL.

אם רכשת תיק מ  SPRAYGROUND ISRAEL ויש בו פגמים, צור קשר ישיר עם שירות הלקוחות שלנו בטלפון או בווטסאפ 0506430009

בכל מקרה לא ניקח אחריות על שימוש לא תקין בתיק

 סודיות

מידע שימסור הלקוח במסגרת השימוש באתר זה, יישמר בסוד בהתאם לחוק הגנת הפרטיות, התשמ''ב-1982.. הפרטים האישיים משמשים לצורך ביצוע הזמנות בלבד ולא נעשה בהם כל שימוש אחר.

SPRAYGROUND ISRAEL , לא יעביר את הפרטים האישיים לאף גורם אחר פרט לדרוש לצורך ביצוע עסקה זו.

למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לנו את פרטיך האישיים, לא נוכל לטפל בהזמנתך אם לא נקבל אותם.

SPRAYGROUND ISRAEL ,נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן. עם זאת במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכח עליון, SPRAYGROUND ISRAEL לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו אם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

אבטחה

SPRAYGROUND ISRAEL  , מתחייבת לעשות מאמצים למען שביעות רצונו של הלקוח, לאבטח את האתר ולדאוג לרמת השירות בו, אך אין אנו יכולים להתחייב, כי השירות באתר לא יופרע, ויינתן תמיד כסדרו בלא הפסקות וללא טעויות, ו/או יהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי SPRAYGROUND ISRAEL  נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר האינטרנט - אצל SPRAYGROUND ISRAEL ומי מספקיו ו/או מי מטעמו.

כשרות להשתמש באתר

(א) כל משתמש רשאי לגלוש באתר ולבצע רכישות, בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן:

(1) המשתמש הינו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והנך קטין (מתחת לגיל 18) או אינך זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יראו את שימושך באתר כאילו קיבלת את אישור האפוטרופוס.

 (2) המשתמש הנו בעל כרטיס אשראי ישראלי או בינלאומי תקף.

(4) המשתמש הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט

(ב) מבלי לגרוע מהאמור לעיל, יהא SPRAYGROUND ISRAEL  רשאית למנוע ממבצע פעולה מלהשתתף במכירות באתר ו/או מלהגיש הצעות, באמצעות חסימתו בכל אחד מהמקרים הבאים:

(1) מבצע הפעולה ביצע מעשה בלתי חוקי ו/או עבר על הוראות הדין;

(2) מבצע הפעולה הפר תנאי מתנאי התקנון;

(3) מבצע הפעולה מסר בעת ההרשמה ו/או לאחר מכן פרטים שגויים במתכוון;

(4) מבצע הפעולה ביצע מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע ב-  SPRAYGROUND ISRAEL ו/או במי מטעמה ו/או בפעילות התקינה של האתר ו/או במי מהספקים ו/או בצד ג' כלשהו.

(5) בכוונת מבצע הפעולה לשוב ולמכור את המוצר או השירות אותו רוכש ב -SPRAYGROUND  ISRAEL לצד ג' ו/או לסחור בו.

שונות

האתר ניתן לשימוש כמו שהוא ('AS IS'). לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי SPRAYGROUND ISRAEL ו/או מי מטעמו בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך.

לא תהא לך ו/או למי מטעמך כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר, מנהלי האתר, ו/או מפעיליו, העובדים בחברה ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו. בשום נסיבות לא תחול על SPRAYGROUND ISRAEL ו/או מי מטעמו אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשיים, נזק מקרי, ו/או כל נזק אחר מכל סוג.

בכל מקרה אשר בו, מחמת 'כח עליון', נבצר יהא מ- SPRAYGROUND ISRAEL לנהל את האתר כתיקנו, לספק את המוצרים או לעמוד בהתחייבות אחרת שלו, יהא SPRAYGROUND ISRAEL רשאי לבטל את ההתקשרות עם הקונים, כולם או חלקם. בסעיף זה 'כוח עליון' משמעו: לרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני.

 

SPRAYGROUND ISRAEL שומר לעצמו את הזכות לסגור את האתר ואו לבטל מכירה על פי שיקול דעתו באם יתברר לו שהתבצעה או מתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית או נגרם נזק כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית באתר.

 

הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד.

 

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויתבררו במידת הצורך, בבתי המשפט המוסמכים בתל-אביב - יפו, בלבד.

 

הזכויות של SPRAYGROUND ISRAEL באתר

(א) החנות הוירטואלית בדף הפייסבוק של SPRAYGROUND ISRAEL בכלל זה זכויות היוצרים ו/או סמני המסחר ו/או המדגמים ו/או הפטנטים וכיוצא באלה זכויות באתר, לרבות עיצוב האתר, התוכנות, היישומים, הקבצים הגרפים, הטקסטים, התמונות, הטכנולוגיות, התהליכים, התכנים, האייקונים, קוד המחשב וכל חומר אחר הכלול באתר ("תכולת האתר"), הינם בבעלות מלאה ובלעדית של SPRAYGROUND ISRAEL, או של צדדים שלישיים ש-  SPRAYGROUND ISRAEL קיבלה מהם רישיון שימוש כדין.

(ב) SPRAYGROUND ISRAEL שומרת על כל זכויותיה וקניינה בתכולת האתר, ואין בעצם הכניסה לאתר כדי להעניק רישיון ו/או זכות כלשהם בתכולת האתר ו/או בחלק ממנה.

(ג) כל אזכור בקטלוגים השונים של שם, סימן מסחר, מוצר ו/או שירות של צד שלישי כלשהו, מופיע אך ורק כשירות ללקוח ואין בו כדי להוות פרסומת, קידום מכירות, מתן חסות ו/או המלצה כלשהי לגביהם. תמונות המוצרים מובאות להמחשה בלבד.

(ד) אייקונים (icons) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו (logo) וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של SPRAYGROUND ISRAEL ו/או מי מטעמה.

אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את התכנים המופיעים באתר אלא אם כן

SPRAYGROUND ISRAEL נתנה את הסכמתה לכך, בכתב ומראש.

 

המבצעים פעולות באתר מצהירים כי לא תהא להם כל טענה כנגד בעלי האתר ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם בקשר לכך.